У Львові патрульні допомогли врятувати життя жінки (відео)

Screenshot_1
Screenshot_1

Львівські патрульні здійснили супровід важко хворої жінки до лікарні. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.

У четвер, на вулиці Свенціцького, екіпаж патрульної поліції оформляв ДТП без потерпілих. При оформленні адмінматеріалів, до них підбіг схвильований громадяни і повідомив, що в салоні автомобіля знаходиться його сестра, якій напередодні провели операцію, а на даний момент вона дуже погано себе почуває. Він везе її в лікарню, але через ранішні затори боїться не встигнути.

Поліцейські без зволікань прийняли рішення негайно супроводити авто з хворою жінкою до Лікарні швидкої медичної допомоги, на вулиці Миколайчука.
Екіпаж увімкнув звукову сирену та проблискові маячки і оминаючи затори здійснили супровід автомобіля з важкохворою до медичного закладу.

Згодом, чоловік зателефонував на спецлінію «102» і висловив щирі слова вдячності, а саме патрульним з 2 батальйону Олександру Савицькому та Миколі Зеленевичу. 

Наголошуємо на необхідності пропускати спецтранспорт з увімкненими проблисковими маячками та іншими сигналами, адже від цього залежить чиєсь життя.