У Львові патрульні розбудили п'яного водія, який скоїв ДТП і заснув у машині
Аварія сталася близько опівночі на перехресті вулиць Сахарова та Горбачевського
Патрульна поліція Львівської області затримала 24-річного водія, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду, покинув місце події, а згодом припаркувався і заснув у салоні свого автомобіля. Про це повідомили у Патрульній поліції Львівської області.
Аварія сталася близько опівночі на перехресті вулиць Сахарова та Горбачевського. Водій автомобіля «Toyota» пошкодив металеву огорожу та зник у напрямку вулиці Генерала Чупринки.
«На місці події поліцейські виявили пошкоджену металеву огорожу і уламки транспортного засобу, зокрема, державний номерний знак автомобіля», — зазначили у поліції.
На вулиці Генерала Чупринки патрульні виявили згаданий автомобіль «Toyota» з характерними для ДТП пошкодженнями та втраченим номерним знаком.
24-річний водій перебував у салоні авто і спав. Після того як інспектори розбудили його, вони одразу помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження перевірки на стан сп'яніння на місці або в медичному закладі чоловік відмовився.
На водія склали адміністративні протоколи за:
- Скоєння ДТП.
- Залишення місця аварії.
- Керування автомобілем з ознаками сп’яніння.
Також йому винесли постанову за відсутність необхідних документів для керування транспортним засобом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні планують запровадити санкції для тих, хто ухиляється від служби
- «Львівводоканал» пропонує підвищити тариф на воду до 100 гривень
- У Дніпрі СБУ викрила схему реєстрації понад 1000 терміналів Starlink для росіян
- На Львівщині судитимуть 43-річного чоловіка, який вбив власного собаку
- Володимир Зеленський зробив заяву про припинення вогню
Коментарі