У Львові патрульні врятували чоловіка, у якого стався інсульт (відео)

snapshot
snapshot

Учора, 14 січня, патрульні спільно з працівниками ДСНС та медиками врятували чоловіка з ознаками інсульту.

Як повідомляють у патрульній поліції, о 17:23 год., до рятувальників надійшло повідомлення, що на вул. Вернадського, 14, на останньому поверсі дев’ятиповерхового будинку 53-річний чоловік не може самостійно відчинити двері квартири і просить про допомогу.

На виклик приїхав екіпаж 1 батальйону. Патрульні Надія Рудько (Надія Каралюс) та Ярослав Жук одразу зорієнтувалися і викликали швидку допомогу та бригаду ДСНС, оскільки зрозуміли, що самотужки двері не відчинять.

За словами сусідів, чоловік переніс два інсульти й має дуже хворе серце. Ключів від помешкання ніхто не мав і контактів його сина теж. Поліцейська Надія постійно говорила до 52-річного чоловіка, заспокоювала його.

Двері відчинили рятувальники за допомогою ручного інструменту, забезпечивши доступ у помешкання медикам і патрульним. Вони негайно зайшли до квартири й виявили на підлозі хворого. Він продовжував стогнати й не реагував на звернення. Інспектор не припиняла заспокоювати чоловіка і поміряла йому тиск. Результат — 70 на 40. У хворого були ознаки інсульту.

У телефоні потерпілого знайшли номер сина. Поліцейські зв’язалися з ним і повідомили про ситуацію. Коли приїхали лікарі, то патрульний Ярослав разом із медиками та рятувальниками зніс чоловіка сходами з 9 поверху. Хворого госпіталізували з підозрою на інсульт.