У Львові патрульні виявили п'яного дрифтера (ВІДЕО)
Водій отримав постанову за відсутність права керування та протокол за керування транспортним засобом з ознаками спʼяніння.
У Львові патрульні почули звуки дрифтування на перехресті вулиць Кульпарківська - Перфецького. Про це інформує патрульна поліція Львівщини.
Водія митттєво зупинили, ним виявився 18-річний хлопець, який ніколи не отримував посвідчення водія і не мав чинного страхового полісу.
У водія автомобіля Mercedes - Benz виявили ознаки алкогольного спʼяніння. Він зізнався, що вживав алкоголь, однак від перевірки відмовився.
Водій отримав постанову за відсутність права керування та протокол за керування транспортним засобом з ознаками спʼяніння.
Його автомобіль поїхав на спеціальний майданчик на евакуаторі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі