У Львові патрульні затримали крадіїв мідних дротів (фото)
Вчора, на вулиці Ніжинській, екіпаж патрульної поліції помітив неподалік залізничної колії задимлення. Про це повідомляє Патрульна поліція Львова.
Патрульні вирішили перевірити причини загоряння та направилися туди. Коли інспектори підійшли ближче то побачили двох осіб, які обпалювали мідні дроти. Чоловіки намагалися покинути місце, як тільки побачили патрульних, проте їх зупинили та попросили показати документи. Один з чоловіків, 38-річний мешканець Львова, виявився судимим за вбивство, проте нещодавно звільнений достроково. Його компаньйон, 31-річний чоловік, мав при собі безліч інструментів. Також на землі лежав лом, який мав сліди від свіжої штукатурки. Особи обпалювали дроти з котушок, які ймовірно викрали з ліфтів.
Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу. Затриманих доставили до Личаківського відділу поліції та передали слідчим.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі