У Львові перерахують січневі платіжки за опалення і гарячу воду

dab5f94362a69546ac04a09052cd7fee
dab5f94362a69546ac04a09052cd7fee

ЛКП «Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго» мають перерахувати платіжки за теплову енергію, опалення та гарячу воду для населення та бюджетних установ.Відповідне рішення «Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з центрального опалення, централізованого постачання гарячої води» прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради 12 лютого, повідомляє пресслужба ЛМР.

«Ми цим рішенням даємо вказівку «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго», щоб ціна на тепло була зменшена на 22 % за січень, враховуючи зменшення ціни на газ. Але в цьому тарифі зарплата закладена 5,5 тис грн, а реальна зарплата на теплопостачальних підприємствах — більше 10 тис грн. І з бюджету треба знайти 10 млн грн, щоб компенсувати втрати підприємств. НКРЕ тариф прийняла новий, але не ввела в дію. Кошти замість на медицину чи освіту, ми мусимо скерувати на теплоенерго. Мені подобаються низькі тарифі, але вони мають бути справедливими. Коли ми будемо говорити про бюджет, будемо ламати голову, де взяти 10 млн грн на теплоенерго», — зазначив мер Андрій Садовий.

За словами заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, люди отримають платіжки, в яких нарахування за централізоване теплопостачання та гарячу воду будуть менші орієнтовно від 150 до 500 грн.

Відповідні зміни мають бути відображені у платіжних документах споживачів за січень 2020 року, надісланих у лютому 2020 року.

Також, за рішенням виконкому, комунальні підприємства мають подати свої пропозиції щодо вартості послуг.