У Львові перевіряють інформацію про "замінування" торгового центру (ФОТО, ВІДЕО)
Сьогодні, 24.01.2019 р., о 20:00 год., надійшла інформація від аноміма про замінування торгового центру у Львові, з погрозою вибуху.
Про це інформує голова ГО «Варта1» Ігор Зінкевич.
«Надійшла інформація від аноніма, про те, що у місті Львові, через одну годину, у торговому центрі »Вікторія Гарденс« відбудеться вибух», — йдеться у повідомленні.
Зараз на місце події прибули поліція та вибухотехнічна служба. Спеціалісти вибухотехніки перевіряють інформацію.
Нагадаємо, що це уже не перше повідомлення про замінування торгових центрів у Львові. Минулого року, кілька разів поспіль, надходили повідомлення на електронну скриньку про замінування одразу п’яти бізнес-центрів.
ОНОВЛЕНО: Відвідувачів з ТРЦ «Вікторія Гарденс» евакуювали. Силами працівників вибухотехнічної лабораторії, рятувальників та працівників поліції перевіряється інформація. На місці події перебуває кореспондент «Варта1», Володимир Садовий.
«В 21.10 год., у приміщення торгового центру запросили власників бутіків та магазинів, щоб вони відкрили приміщення і кінолог з собакою мав можливість перевірити інформацію про замінування».
Фото: Володимир Садовий, «Варта1»
[caption id=«attachment_102359» align=«alignnone» width=«568»] Фото: «Варта1», ТЦ «Вікторія Гарденс»[/caption]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі