У Львові перевірили пожежну безпеку на святковому ярмарку

1153597
1153597

Святковий ярмарок на пл. Ринок та пр. Свободи перевірили на дотримання правил пожежної безпеки. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Вчора, у будиночках обстежили загальний стан та наявність справність вогнегасників. Перевірка була позаплановою і контрольною. Основну перевірку на ярмарку проводили раніше із залученням більшої кількості фахівців, зокрема, різних державних установ.

«Ми провели позаплановий, контрольний огляд у складі працівників управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, працівників Галицької районної адміністрації, представника від Львівських ярмарків та ЛКП «Муніципальна варта». Ми візуально обстежили деякі будиночки на ярмарку, перевірили наявність та справність вогнегасників. Особливу увагу приділили тим будиночках, де проводиться торгівля та приготування продуктів харчування. Також надали деякі свої пропозиції кільком підприємцям щодо загального порядку. У всіх кіосках є вогнегасники.

Основна комісійна перевірка на ярмарку була в четвер та п’ятницю, тоді провели комплексну перевірку з залученням фахівців Держпродспоживслужби, ДСНС. Під час цієї перевірки оглянули усі кіоски, а ми сьогодні провели контрольну перевірку", — повідомили у міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.