У Львові, під час акції «Великдень для Героїв», випікали паски для Захисників (фото)
24 квітня стартувала акція «Великдень для Героїв». У межах заходу, родини Героїв Небесної Сотні випікають паски для Захисників України та малюють писанки. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
До акції долучилась директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.
“Сьогодні дуже світлий день і я маю велику честь бути присутньою разом з родинами Героїв Небесної Сотні. Це чудова нагода, коли ми можемо бути разом не лише у біді, але й у приємних та натхненних моментах життя. Ми є разом духовно, емоційно і якщо ми будемо триматися купи, то усе буде Україна”, — зазначила Наталія Кузяк.
Окрім родин, участь у випіканні пасок взяв український співак Павло Табаков.
Традиційно, паски та писанки передадуть військовослужбовцям, яким випало нести службу у Великодній час. Окрім того, писанками прикрасять дерева на алеї Героїв Небесної Сотні у Києві, а 107 пасок покладуть до Меморіалу Героїв — так наші предки вшановували своїх померлих родичів.
«Цього року ми стартували ще з Тернополя, вчора у Києві випікали паски, спільно з Анжелікою Рудницькою та Оксаною Мухою, а також завітали кіборги та родини Героїв. Ми прагнемо передати енергетику великого празника Воскресіння Христового нашим захисникам», — зазначила куратор проекту, відомий український етнолог Галина Олійник.
Зазначимо, акцію «Великдень для Героїв» організовують третій рік поспіль.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі