У Львові під час комендантської години затримали двох порушників
У чоловіків виявили наркотики
У двох порушників комендантської години, львівські патрульні виявили речовини, схожі на наркотичні.
Як повідомили у патрульній поліції Львівщини, перший випадок трапився вчора на вулиці Любінській. Порушник комендантського часу, побачивши патрульних, змінив напрямок руху та не реагував на вказівки зупинитись.
Охоронці порядку почали наздоганяти чоловіка. Поліцейським вдалося наздогнати 44-річного львів’янина. Він відразу, на очах патрульних, кинув на землю поліетиленовий пакет, у якому був згорток із кристалічною речовиною білого кольору.
Іншого порушника комендантської години виявили сьогодні, 18 жовтня, близько 1-ї години, який блукав на вулиці Богдана Хмельницького.
Спілкуючись із 25-річним мешканцем Львівщини, молодий чоловік зізнався, що має з собою заборонену речовину. У нього патрульні виявили пакет, вміст якого був рослинного походження.
В обох випадках на місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу, які вилучили заборонені речовини на експертизу. Осіб супроводили у відділок поліції для встановлення обставин подій.
Як повідомлялося, суд арештував відомого львівського водія-наркомана та знову позбавив прав.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі