У Львові підготували план дій та підготовки у випадку війни на території України

Програму напрацювали виконавчі органи мерії спільно із представниками територіальної оборони Львівщини.

Фото ілюстративне

Сьогодні у Львові підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури. Напрацювали програму виконавчі органи мерії спільно із представниками територіальної оборони Львівщини. Програма розрахована на 2022–2024 роки. Розглядатимуть її депутати на сесії міської ради 4 лютого.

«Перше — це навчання населення основним бойовим навикам та домедичної допомоги та іншим навикам, які необхідні для якісної організації територіальної оборони. Друге — це безпосередня співпраця і підтримка матеріально-технічного забезпечення і сприяння роботи батальйонів, які будуть працювати на території міста і області. Третій блок стосується розвитку інфраструктури як територіальної оборони на території львівської громади», — розповідає керуюча справами виконавчого комітету ЛМР Наталія Алєксєєва.

Керуватиме бригадою тероборони підполковник Валерій Курко.

«У нас буде тісна співпраця з органами місцевого самоврядування. Львів — місто-мільйонник, тому під моїм керівництвом будемо формувати окрему бригаду, яка буде у складі територіальної оборони міста Львова», — сказав підполковник Валерій Курко, командир територіальної оборони Львівщини.

Нагадаємо, що Львові нещодавно створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Переглянути ТУТ

Читайте також