У Львові підняли вартість оплати за проїзд в трамваях

tram4_9e066
tram4_9e066

Від сьогоднішнього дня проїзд у львівських трамваях підняли на одну гривню. Про це інформує депутат львівської міської ради Ігор Зінкевич, на своїй сторінці у «Facebook».

Вартість проїзду становить  тепер 6 грн. У додатку «Приват 24» пропонується оплата — 6 грн за повний квиток і 3 грн за студентський. І це при тому, що рішення виконавчого комітету має розглядати це питання тільки о 10:00 год., 27.12.2019.Додамо, що вчора, 26 грудня, ввечері, оплата становила 5 грн за повний квиток і відповідно 2,50 грн за пільговий.

На даний момент, на наліпках у салоні вказана попередня вартість проїзду в салоні. Відповідно, можна припустити, що  вартість поспішили збільшити лише стосовно онлайн-оплати.

Також нагадаємо, що пропозицію збільшити тариф внесли 25 жовтня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Про це тоді повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий.

За його словами, у Львові планують збільшити вартість проїзду у електротранспорті до 6 гривень, однак таке рішення зможуть прийняти лише після проведення громадських обговорень.

Мотивували підвищення тарифу необхідним для збільшення зарплат водіям трамваїв та тролейбусів, а також обслуговування електротранспорту.

«Ми хочемо йти в сторону електронного квитка і робити різницю між тарифом на зупинках, у кіосках, в електронній формі й тарифом у водія, тому що водій має бути сконцентрований на перевезеннях, а не на рахуванні решти і видачі квитків. Тому у водія квиток буде коштувати 7 гривень, а в інший спосіб 6 гривень», — пояснив Андрій Білий.

Також нагадаємо, що у 2018 році громадська рада при управлінні транспорту Львівської міської ради одноголосно підтримала запровадження тарифу у 5 гривень за проїзд в електротранспорті. 

Додамо, що вартість проїзду в електротранспорті попереднього разу піднімали у вересні 2017 року.