У Львові підстрелили дівчину-скрипальку
Замах стався у центрі міста, біля Латинського кафедрального собору (Кафедри) на площі Катедральній, 1. Сьогодні, 22 липня, близько 16.00 год. невідомий вистрілив з пневматичної зброї у дівчину, яка у цей час грала на скрипці. Куля потрапила їй в ногу. Про інцидент повідомив голова ГО «Варта 1» Ігор Зінкевич.
Наразі дівчина знаходиться у львівській лікарні швидкої допомоги, що на вул. Миколайчука. Там їй надають медичну допомогу, однак за словами медиків куля потрапила дуже глибоко. Тож лікарі рекомендують пораненій зробити операцію.
На жаль, на відео із довколишніх камер спостереження місце перебування дівчини не проглядається, тож процес пошуку лиходія ускладнений. Тому прохання до очевидців події, надати необхідну інформацію про інцидент або особу, що вчинила злочин.
Наразі поліція проводить слідчий експеримент для встановлення обставин правопорушення.
Попередньо відомо, що потерпілій 21 рік й вона є мешканкою м. Миргорода.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові повідомлено про підозру військовослужбовцю ТЦК
Коментарі