У Львові пільговик за місяць зареєстрував 452 поїздки у громадському транспорті

Це є досить суттєве навантаження на міський бюджет

У Львові щодня власники пільгових ЛеоКарт здійснюють близько 160 - 170 тис. поїздок в громадському транспорті. Про це інформує пресслужба ЛМР.

За кожну таку, безоплатну для людини поїздку, кошти перевізнику компенсує місто. Відповідно до даних системи е-квитка, один власник пільгової ЛеоКарт здійснює в середньому 18 поїздок в місяць. Однак є пасажири, які впродовж місяця реєструють від 100 до 400 пільгових поїздок. 

«Після запуску безготівкової оплати проїзду ми маємо повні аналітичні дані про поїздки, які здійснюють пільговики в міському громадському транспорті. Тож на сьогодні один власник пільгової ЛеоКарт реєструє в середньому 18 поїздок в місяць. Але є люди, які впродовж місяця здійснюють 100, 200  і більше поїздок. В нас навіть є рекордсмен, який за місяць зареєстрував 452 поїздки. Оскільки за кожну завалідовану пільгову поїздку кошти перевізникам оплачує місто, це є досить суттєве навантаження на міський бюджет.

Тому зараз ми розглядаємо питання щодо обмеження кількості поїздок до 60 в місяць для власника однієї пільгової ЛеоКарт. Це дасть можливість зекономити для міського бюджету понад 30 млн грн в рік. Водночас 60 поїздок – це достатньо, щоб людина мала можливість двічі в день скористатися громадським транспортом безоплатно. Це обмеження точно не стосуватиметься учасників бойових дій та прирівняних до них категорій, а також учнів», - розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Загалом станом на сьогодні мешканцям видано 267 тис. персоналізованих транспортних карток ЛеоКарт.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також