У Львові планують відремонтувати допоміжні смуги на Сихові й облаштувати нову зупинку біля ринку "Шувар"
Місто планує відремонтувати допоміжні смуги руху на пр. Червоної Калини, а також облаштувати нову зупинку громадського транспорту. Про це сьогодні говорили під час апаратної наради міського голови Львова.
Про це пише пресслужба ЛМР.
«Зупинка громадського транспорту на пр. Червоної Калини зараз у районі 100 м від ринку «Шувар». Ми працюємо над проектом облаштування бічних смуг на пр. Червоної Калини, відповідно, пропонуємо в рамках цього проекту зупинку облаштувати навпроти паркінгу. Ми це проговори з представниками ринку «Шувар». Зупинка мала б бути на цій допоміжній полосі. Ці допоміжні полоси хочемо зараз реконструювати, облаштувати там рух громадського транспорту. Але є сумніви, хочемо, щоб були застосовані рішення, які б комплексно вирішили проблему заторів. Тому ми це змоделюємо на спеціалізованому програмному забезпеченні ЛКП «Львівавтодор», якщо моделювання покаже, що це доцільно, ми це зробимо. На моделювання треба місяць. Ми плануємо цього року зробити проект, а наступного року виконати роботи», — розповів Олександр Одинець, в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.
«Допоміжні смуги треба робити, бо пр. Червоної Калини є відремонтований, аці смуги — ні, що дуже дисонує», — додав мер Львова Андрій Садовий.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі