У Львові площею Двірцевою почав курсувати громадський транспорт (фото)

img0113-9f2c0f26
img0113-9f2c0f26

Завершився І етап реконструкції пл. Двірцевої. Від сьогодні, 7 грудня, на площі почав курсувати громадський транспорт — 3 трамвайних маршрути і 13 автобусних. Перший рейс трамвай виконав о 05.46 год, зараз весь громадський транспорту курсує за графіком. Пасажири, які вже побували на площі, залишають позитивні відгуки про проведений ремонт та об лаштовані елементи доступності і безбар’єрності. Про це повідомляє ЛМР.

«Перший рейс трамваю на площу сьогодні був виконаний о 05.46 год. Зараз всі трамваї курсують вже за графіком. Як і очікувалось, пасажири залишають позитивні відгуки про ремонт площі, облаштування інфраструктурних елементів, зокрема, щодо доступності та безбар’єрності», — розповів Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Напередодні відкриття площі для руху громадського транспорту, її перевірили на предмет зручності та доступності для осіб з особливими потребами.

«Перед відкриттям ми спільно з Іриною Царук та Олексієм Богатирьовим, які пересуваються на візках, перевірили площу на доступність та безбар’єрність, адже це дуже важливий для міста проект, площею будуть користуватись тисячі людей, тому комфортно має бути усім, особливо особам з інвалідністю», — додав Андрій Білий.

На площу Двірцеву від сьогодні почали курсувати трамвайні маршрути № 1, 4, 9, натомість маршрут № 6 продовжує курсувати до ТЦ «Скриня». «Від сьогодні трамвайний маршрут № 1 змінив ще одну кінцеву зупинку — він курсує від Залізничного вокзалу і на вул. Пасічну», — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Отож, від 7 грудня трамвайні маршрути курсують так:

№ 1 — «Залізничний вокзал»–вул. Дорошенка–вул. Личаківська–вул. Пасічна, і у зворотному напрямку.

№ 4 — «Залізничний вокзал»–вул. Сахарова–вул. Вітовського–вул. Вернадського, і у зворотному напрямку № 6 — ТЦ «Скриня»–вул. Миколайчука, і у зворотному напрямку.

№ 9 — «Залізничний вокзал»–вул. Сахарова–вул. Вітовського–вул. Підвальна–вул. Хмельницького–вул. Миколайчука, і у зворотному напрямку.

«Також на пл. Двірцеву почали курсувати автобусні маршрути. Йдеться про денні маршрути № 29, 16, 10, 32, 31. А також усі нічні, їх є 7, і експрес-маршрут, який курсує до аеропорту», — повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту.