У Львові площею Двірцевою тестово проїхав трамвай (фото, відео)

img9971-592340d2
img9971-592340d2

Перший етап реконструкції пл. Двірцевої завершується, роботи відбуваються згідно з графіком. Новою колією тестово проїхав трамвай, зауважень під час руху трамвая до виконаних робіт не було. Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Сьогодні відбувся тестовий проїзд. Ще дороблять різні технічні дрібниці. Я наполягаю на тому, щоб все до кінця було зроблено, а тоді ми вже відновимо сюди рух трамваїв. На наступний тиждень все буде працювати. Я проти того, щоб поспішати, адже це складний інфраструктурний об’єкт. Загалом підрядники молодці: робота зроблена, трамвайна колія прекрасна, хоч я і маю кілька зауважень. Треба все зробити досконало. Цього року ми зробили тільки обіцяну половину роботи. Наступна частина також дуже цікава, бо там мова йде про фонтан і паркінг. Після цього беремось за вулицю Чернівецьку. Після всіх ремонтів, після титанічної роботи вся ця територія буде прекрасною", — сказав мер Львова Андрій Садовий.

Додамо, на площі Двірцевій уже завершили заміну водогонів, проклали нову телефонну мережу, облаштували платформи для висадки й посадки пасажирів трамваїв, а також платформи для пасажирів автобусів, провели монтаж трамвайної контактної мережі.

Тривають роботи з висадки дерев, монтажу камер для фонтану й облаштування благоустрою.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», станом на 28 листопада, на пл. Двірцевій влаштовано 100% водопровідних мереж та 98% каналізаційних мереж.

Нагадаємо, замовником робіт з реконструкції пл. Двірцевої є ЛКП «Львівавтодор», а виконавцем робіт, відповідно до тендеру — ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Проектом реконструкції площі передбачено збільшення інфраструктури громадського транспорту, збільшення кількості зупинок, облаштування громадського простору, облаштування сучасного фонтану, підземного паркінгу, тощо. Роботи розпочалися весною 2019 року. Згідно з договором, укладеним з підрядною організацією «Онур», вартість робіт становитиме 165,5 млн. грн.

На час ремонтних робіт на цій частині площі кінцеву зупинку трамвайних маршрутів № 1, 4, 6 та 9 із «Залізничного вокзалу» перенесено до «ТРЦ Скриня».