У Львові подружжя на самокаті потрапили під колеса авто

Двоє на самокаті їхали

Вчора, 21 липня, на вулиці Хуторівка, у Львові, відбулася дорожньо-транспортна пригода за участю електросамоката та авто. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.

«Сталось зіткнення автомобіля «Opel Astra», яким керував 31-річний місцевий мешканець, та самоката, яким їхали 54-річний чоловік та жінка, віком 51 рік, обидва львів’яни. Внаслідок події, водій двоколісного транспортного засобу та його пасажирка отримали травми та були доправлені у лікарню», — йдеться у повідомленні.

За фактом слідчі територіальних підрозділів поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — обмеженням волі на термін до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років.

Проводяться досудові розслідування, правоохоронці з’ясовують обставини подій.

Нагадаємо, вчора поліція повідомила, скільки у Львові зафіксовано ДТП з участю електросамокатів.

ДТП у Львові з участю електросамоката сталося вчора.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
  3. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  4. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  5. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
  5. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря