У Львові пограбували Центр допомоги ветеранам АТО «Фенікс» (ФОТО)
Сьогодні, 15 травня, вночі, у Львові пограбували Центрі допомоги ветеранам АТО та ООС «Фенікс», з якого винесли ноутбуки та акустичний центр. Про це повідомляє ІА «Дивись.info».
Засновник центру, лікар-невролог, завідувач відділенням психогенної травми Андрій Посікіра розповів: «Мені зранку про пограбування повідомила наша санітарка. Хтось зрізав решітку з вікна, проник усередину і виніс усі ноутбуки та акустичний центр. У цьому приміщенні саме розпочинається ремонт. Для нас це дуже серйозно, адже центр є волонтерським і ми працюємо завдяки пожертвам», — сказав Андрій Посікіра. Він зазначив, що це не перший подібний випадок.
«Це вже шосте чи сьоме пограбування. Валерій Середа (начальник ГУ НП у Львівській області) обіцяв посприяти нам із встановлення охоронної системи, але, наразі, не склалося», — додав Андрій Посікіра.
На місці злочину працюють правоохоронці та криміналісти.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі