У Львові покупці скаржаться, що у відомому супермаркеті продають зіпсовану рибу (відео)
У Львові покупці копченої риби обурені, що в мережі «Сільпо» їм продали зіпсований продукт. Про це йдеться у дописі львів’янки Світлини Ваврищук у «Facebook», яка оприлюднила світлини та відео придбаної у «Сільпо» (на Сихові) копченої риби.
«Ми втратили 100 грн, втім мережа «Сільпо» Сихів втратила клієнтів. Скоріш за все безповоротно. Тож на сімейні закупи там ні ногою більше", — написала Світлана.
Отже, за її словами, сім’я придбала копчену рибу, яку готують у коптильнях, прямо за прилавком магазину. Всередині — суцільне місиво, просто крем. Покупчиня запевняє, що ніколи свіжа риба не матиме такої консистенції. Лише та, якій вже час на смітник, але її в “Сільпо” рятують. Пакує продавець і, щоб побачити “сюрприз”, потрібно як мінімум розрізати рибі живіт, що можливо зробити вже вдома.
"Шановні менеджери мережі! Бажаємо вам разом зі змінами інтер’єрів, подбати про клієнтоорієнтованість. Негативна інформація має тенденцію поширюватись удесятеро швидше, ніж позитивна. Поцікавтесь у своїх маркетологів», — додала Ваврищук.
У коментарях під дописом Світлани інші дописувачі зазначили, що такий прикрий випадок із зіпсутою рибою в цьому супермаркеті не вперше.
Водночас, компанія «Сільпо» відреагувала на звернення покупчині. Там пообіцяли розібратися із ситуацією та провести необхідну перевірку.
https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F100005592792862%2Fvideos%2F1601330653396679%2F&show_text=false&width=267
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі