У Львові поліцейські знайшли чоловіка з інвалідністю, який зник місяць тому з геріатричного пансіонату (ФОТО)

Був з ранами на обличчі та на поламаному інвалідному візку...

Фото: Патрульна поліція

Учора, 1 червня, вдень патрульні отримали виклик про дідуся з інвалідністю, який живе біля АЗС на проспекті Червоної Калини у Львові.

Як повідомляє Патрульна поліція Львівщини, на місці події виявили чоловіка з численними ранами на обличчі, на несправному інвалідному візку. Він розповів, що жив у геріатричному пансіонаті на Львівщині.

64-річний мешканець області не міг точно сказати скільки часу вже на вулиці. Сказав, що погано почувається. Патрульні викликали швидку і почали шукати місце, куди прилаштувати його.

Медики надали дідусеві допомогу і сказали, що шпиталізації він не потребує. Поліцейські зв’язалися з різними установами, де б можна було отримати тимчасовий прихисток, але, на жаль, вільних місць не було.

«У геріатричному пансіонаті Червоноградської міської громади розповіли, що чоловік півтора місяці тому поїхав від них. Вони готові його прийняти назад, але не мають можливості приїхати за ним. Поліцейські проявили піклування та відвезли його в село Волиця. Пан Іван не приховував радості, бо вже був знесилений від поневірянь», — зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, у Львові перехожі та патрульні рятували водія самоката, який потрапив в халепу.