У Львові поліцейські встановлюють обставини загибелі 2-річної дівчинки: нові деталі (фото)

7о7ш
7о7ш


Сьогодні, 10 травня, близько 8:30 год, до поліції надійшло повідомлення про те, що з вікна багатоповерхівки на вулиці Шевченка, у Львові, випала дитина.
«На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та співробітники інших служб територіального підрозділу поліції. Як встановили правоохоронці, 2-річна дівчинка випала з вікна восьмого поверху. Зараз на місці працюють співробітники відділу поліції № 4 Львівського районного управління поліції, правоохоронці з’ясовують всі обставини події», — повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.Вирішується питання про її правову кваліфікацію.

Нагадаємо, що за попередньою інформацією повідомлялося, що матір викинула дитину з вікна. Як уточнив голова «Варта1» Ігор Зінкевич, слідство, яке на місці події, не підтвердило того факту, що жінка викинула дитину.

"У жінки є проблеми з алкоголем і після того, як дитина випала з вікна, вона дійсно вийшла і йшла в невідомому напрямку.  Наразі, при розмові з нею і з ситуації в квартирі підтвердження, що вона це зробила у слідства не має”, — повідомив Ігор Зінкевич.