У Львові поліцейські затримали «гастролерів», причетних до квартирних крадіжок (відео)
Зловмисників викрили працівники управління стратегічних розслідувань (детективи), спільно з оперативниками управління карного розшуку, працівниками слідчого управління, cитуаційного центру поліції Львівщини та за процесуального керівництва обласної прокуратури. До затримання іноземців були задіяні бійці КОРДу.
Про це пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
Встановлено, що 25 березня, троє зловмисників — громадян однієї з країн Кавказу, віком від 25 до 39 років, підібравши ключ до вхідних дверей, проникли у квартиру 23-річного львів’янина та викрали з помешкання гроші і оргтехніку.
«Гастролери» затримані у порядку ст. 208 КПК України, вилучені речові докази та автомобіль «Форд Фокус», який вони використовували у злочинній діяльності. Також встановлено, що затримані можуть бути причетні до інших подібних злочинів, скоєних на території Львова та в інших областях України. Окрім того, двоє з них перебували на території нашої держави нелегально. Невдовзі суд обере для затриманих міру запобіжного заходу», — розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від трьох до шести років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі