У Львові поліцейські затримали групу, яка спеціалізувалась на крадіжках матеріалів з будівництва (фото)
















У Львові поліцейські затримали групу людей, мешканців різних областей України, причетних до щонайменше п’ятьох крадіжок. Загальна сума викраденого майна становить близько 1,3 мільйона гривень. Про це у понеділок, 12 квітня, повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.




Під час досудового розслідування встановлено, що шестеро зловмисників, мешканці Дніпропетровської, Херсонської, Запорізької, Івано-Франківської областей та один — з Автономної республіки Крим віком від 18 до 42 років, винаймали помешкання у Львові. У своєму розпорядженні вони мали два мікроавтобуси, якими у темну пору доби їздили на будівництва, звідки викрадали металеві опори опалубки, які в подальшому перевозили в орендований гараж на зберігання, — повідомили у поліції.

Поліцейські затримали зловмисників у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України 10 квітня відразу після скоєння чергової крадіжки — з новобудови на вулиці Пасічній у Львові вони викрали 250 стійок опалубки.






Встановлена причетність затриманих до щонайменше п’ятьох подібних крадіжок. Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили викрадені з будівництв стійки, загальна вартість яких становить близько 1,3 мільйона гривень та інші речові докази їх причетності до скоєння злочинів.

Слідчі повідомили про підозру затриманим, двоє з яких раніше вже притягувались до кримінальної відповідальності за грабіж, хуліганство, нанесення тілесних ушкоджень, погрози вбивством та шахрайство, у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від трьох до шести років.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере затриманим запобіжні заходи.














varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові узаконили книжковий ринок біля пам'ятника Федоровичу, але заборонили там торгувати російською літературою
  2. З ЛНУ звільнили професора Йосипа Лося, якого звинуватили в домаганнях
  3. Львівського письменника, який став на захист професора Лося, виключили з Українського ПЕН
  4. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  5. Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти

Найчитаніше

  1. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  2. Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти
  3. Увага! Держава пропонує грошову винагороду за знайдені трупи диких кабанів – Львівська ОДА
  4. В останній дорозі додому мужній воїн НГУ «Азов» з Львівщини Юрій Гриців
  5. Жителів громади на Львівщині просять не пити воду з урочища на території памʼятки природи "Стежка Івана Франка"