У Львові поліцейські затримали «наполегливого» зловмисника
Чоловік двічі намагався викрасти електроінструмент з приватного будинку, проте був затриманий на місці події. Про це інформують у відділі комунікації поліції у Львівській області.
16 травня до поліції надійшло повідомлення від 40-річного львів’янина. Він розповів, що невідома особа близько 07.00 проникла у підвал його будинку та вчинила спробу викрасти електроінструмент - так звану в народі «болгарку». Зловмисника побачила та налякала сестра заявника, тож він утік з місця події, кинувши електроінструмент на подвір’ї.
Проте, через дві години він повернувся і спробував вдруге вкрасти цю ж «болгарку». Проте цього разу втекти не вдалося – на місце події прибули працівники поліції.
Зловмисником виявився раніше неодноразово судимий 30-річний місцевий мешканець. Він затриманий в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України.
Йому оголошено про підозру у скоєнні злочинів за ч.2 ст.15 (замах на злочин) та ч.3 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене статтями, - позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.
Наразі триває досудове розслідування. Вирішується питання про обрання зловмиснику міри запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі