У Львові померла актриса Львівського національного театру імені Марії Заньковецької

Вічна пам'ять!

Сьогодні, 12 серпня, померла актриса Львівського національного театру імені Марії Заньковецької, народна артистка України Лідія Остринська. Про це пише zaxid.net.

Акторці було 56 років.

Лідія Остринська мала проблеми зі здоров'ям, однак достеменної причини смерті наразі не повідомляють.

«Завжди була усміхненою, яскравою, на позитиві. Я її бачила зовсім недано. Я б ніколи не подумала, що людина настільки серйозно хворіє. Вона завжди була підтягнута, доглянута, завжди з усмішкою», – повідомила письменниця Леся Кічура.

Репертуарний лист Лідії Остринської нагадує про такі унікальні її ролі, як Кенді Стар в «Польоті над гніздом зозулі», Настасія Пилипівна в «Ідіоті», В’язопуріха в «Історії коня», леді Макбет в «Макбеті», Мотря в «Кайдашевій сім'я», також глядач знає Лідію як Одарку в «Сватанні на Гончарівці», Беттіну в «Циліндрі», Надію в «Кризі», Наталю в «Останньому гречкосії», також як яскраву солістку оркестру театру імені Марії Заньковецької із різноплановим пісенним репертуаром. Крайня роль актриси – Айлін у виставі «Каліка з Інішмаану». Окрім того, Лідія Остринська знімалася в кіно.

Фахівчиня зв'язків з громадськістю театру Олена Федорченко розповіла, що Лідія Остринська померла у лікарні.

«Це наша одна з провідних акторох, це народна артистка України. Це дуже співоча і артистична натура була. Тяжко говорити, всі ошелешені цією новиною», – сказала Олена Федорченко.

Прощання з акторкою відбудеться у вівторок, 15 серпня, у фойє театру о 11:00.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт