У Львові попередили про ускладнення руху біля сервісного центру МВС
Біля сервісного центру МВС у м. Львові, що на вул. Данила Апостола, розпочато проведення ремонтних робіт, у зв’язку з чим суттєво ускладнився рух автотранспорту.
Про це повідомляється на «Facebook»-сторінці сервісних центрів МВС у Львові.
Громадян, які планують звернутися в сервісний центр, просять узяти вищезазначені обставини до уваги під час планування свого часу.
Також нагадують, що у Львові обміняти/відновити посвідчення водія або зареєструвати газобалонне обладнання можна у ЦНАП за адресою: пр. Червоної Калини, 72а. та вул. Костя Левицького, 67.
Звертатись у найближчий до м. Львова сервісний центр МВС можна також за адресою: м. Новояворівськ, вул. Зелена, 2.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Єрмак радився з астрологинею, як відмовити президента від ідеї зробити Федорова головою ОП
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
Коментарі