У Львові попрощалися з двома Героями (ФОТО)
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/fc/9a/fc9a4519551dd070de066e11156ddb4d_w1920.jpg)
Сьогодні, 29 квітня, на Личаківському кладовищі у Львові поховали загиблих на війні воїнів Віталія Козлова та Олега Марковича. Про це повідомила Львівська обласна рада.
У церемонії прощання з Героями взяли участь рідні та близькі загиблих, духовенство та львівська громада.
Довідково про Героїв:
![](/uploads/media/0a/04/0a046754ce7c8f0f336fed7ac0e98431_w640.jpg)
Віталій Козлов (31.05.1978-04.04.2023) Львів’янин.
Навчався у Середній загальноосвітній школі №64 міста Львова (сьогодні – Ліцей «Гроно» Львівської міської ради). Згодом вступив до Національного університету «Львівська політехніка», здобував освіту за спеціальністю «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології».
Ще навчаючись, розпочав кар’єру у Приватному акціонерному товаристві «Львівський холодокомбінат» ТМ «ЛІМО», де пропрацював понад 20 років.
Протягом 2014-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини до лав 4-ї окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Віталія Козлова залишились рідна сестра, хрещена донька, сестри, брати та племінники.
![](/uploads/media/51/0f/510f9e148033457be8808ebffa5a928b_w640.jpg)
Олег Маркович (11.05.1991-26.04.2023) Львів’янин.
Навчався у Ліцеї №2 Львівської міської ради. Здобував вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Менеджмент». Після завершення навчання проходив службу у внутрішніх військах МВС в Одесі.
У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Фокстрот». Пройшов професійний шлях від продавця до директора магазину, неодноразово здобував звання «найкращий працівник та керівник».
Протягом 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Із першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації разом із побратимами повернувся до лав 80-ї бригади. Боровся із окупантами на території Миколаївської, Херсонської, Харківської та Донецької областей. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, орденом «За мужність» III-го ступеня, медаллю «За військову службу Україні» та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».
У Олега Марковича залишилися батьки, дружина, 5-літній син та сестра.
На Полі Почесних поховань, у місці вічного спочинку Героїв війни, полеглих у 2014-2022 роках та Героїв Небесної Сотні, відбулися поминальні заходи у пам’ять про загиблих борців за Україну.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!