У Львові попрощалися з монахинею Ольгою Дуплецою, яка загинула у трагічній ДТП (ВІДЕО, ФОТО)
У Львові відбулися похїорони монахині Ольги Дуплеци із Конгрегації сестер Францисканок Родини Марії. Жінка відійшла у вічність внаслідок жахливої аварії, що трапилась 20 листопада у центрі Львова. Про це пише "Варта1", з посиланням на матеріал «Вголосу».
Сьогодні, 25 листопада, у Львові попрощались з загиблою під колесами маршрутки монахинею Катедрального собору Внебовзяття Пресвятої Діви у Львові (Латинська катедра) Ольгою Дуплецою.
О 11:00 год відбулася молебень на вервиці за душу сестри, о 11:30 год — меса. Сестра працювала на парафіяльній кухні плебанії та була настоятелькою згромадження Сестер Францішканки Родина Марії.
«Сьогодні, на цій поминальній літургії, ми виражаємо вдячність за різноманітне, незліченне добро в житті сестри Ольги. В той же час, у вічному житті ми бачимо її посмішку, з якою вона дивилася на нас з любов’ю і вдячністю. Ця твоя делікатна усмішка, сестро Ольго, якою ти часто потішала нас, додає впевненості у щасті, яке ти вже осягнула шляхом невимовної дороги страждань, яку сьогодні ми можемо прирівняти лише до дороги страждань Ісуса Христа.
Сестру Ольгу поховали на Личаківському кладовищі у гробівці сестер-францисканок».
Нагадаємо, внаслідок резонансної ДТП, яку спричинив приміський автобус, було збито 2 жінки. Трагедія сталась у Львові, на вулиці Дорошенка, з участю маршрутки № 138, яка виконує свої маршрути на замовлення ОДА. Труп жінки водій протягнув через пів міста до кінцевої.
Загиблою була сестра Ольга.
Міська влада після інциденту вимагає зупинити незаконну роботу обласних маршрутів.
https://youtu.be/-B475sJLps8
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі