У Львові посеред дня педофіл зґвалтував 12-річного хлопчика: зловмисника розшукує поліція
У четвер, 18 червня, у Залізничному районі Львова невідомий чоловік зґвалтував 12-річного хлопчика. До пошуків зловмисника залучено оперативників, патрульних поліцейських і співробітників ювенальної превенції.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, о 12:40 год., надійшло повідомлення від львів’янки про те, що під час прогулянки з дітьми у Залізничному районі зник її 12-річний син. На місце події негайно виїхали співробітники усіх служб територіального підрозділу поліції.
Правоохоронці попередньо встановили, що хлопчика на вулиці Роксоляни покликав невідомий чоловік, аби той допоміг йому відтягнути мопед, і пообіцяв купити дитині газований напій. Невдовзі 12-річний школяр повернувся додому та повідомив, що його зґвалтували.
Поліція встановлює всі обставини події та особу зловмисника, причетного до скоєння цього злочину. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — від 10 до 15 років позбавлення волі.
На пошуки зловмисника орієнтовані оперативники, патрульні поліцейські, працівники ювенальної превенції та співробітники інших служб поліції Львівщини. Із дитиною працюють психологи.
У поліції просять усіх, кому відома будь-яка інформація щодо обставин події, повідомити на оперативну лінію «102».
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
Коментарі