У Львові правоохоронці затримали чоловіка з кілограмом наркотиків (ФОТО)
Розповсюджував «закладки»
У Львові правоохоронці затримали наркодилера та вилучили наркотиків на понад 600 тисяч гривень. Про це 12 травня повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Чоловік розповсюджував наркотики та психотропні речовини в особливо великих розмірах на території Львова та області шляхом закладок.
Його зловмисника 11 травня та вилучили майже кілограм психотропної речовини «PVP».
«Крім того, під час проведення санкціонованих обшуків у помешканні 31-річного львів’янина поліцейські виявили та вилучили речовини, зовні схожі на канабіс та амфетамін, комп’ютерну техніку, електронні ваги, зіп-пакети для фасування, чорнові записи та інші речові докази. Усе скеровано на експертне дослідження», — йдеться у повідомленні.
Вартість наркотичних засобів та психотропних речовин за цінами «чорного» ринку сягає понад 600 тисяч гривень.
Чоловіка затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Невдовзі суд обере йому запобіжний захід.
У разі доведення його провини, йому загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.
Затримали підозрюваного співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю у Львівській області, спільно зі слідчими відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції № 2.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі