У Львові правоохоронці затримали керівника підприємства (ФОТО)
Організував незаконне виробництво систем вентиляції
У Львові поліцейські повідомили про підозру керівнику підприємства, який незаконно використовував технологію виготовлення вентиляційного устаткування.
Як повідомляє Нацполіція Львівської області, організовану групу осіб, які організували незаконне виробництво та збут систем вентиляції, не маючи права на використання патенту, викрили правоохоронці.
Під час досудового розслідування, директор підприємства, 42-річний львів’янин, не маючи права на використання патенту, який належить іншій юридичній особі, вступив у змову з іншими зловмисниками та організував виготовлення і реалізацію систем вентиляційного устаткування на території Львівської області та за кордоном.
Таким чином було порушено право на використання патенту, а правовласнику було завдано матеріальних збитків на суму близько 2 млн гривень.
2 вересня зловмисника із спільниками викрили правоохоронці під час чергової незаконної реалізації продукції.
Слідчі повідомили директору підприємства про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 177 (порушення прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок, топографію інтегральної мікросхеми, сорт рослин, раціоналізаторську пропозицію, вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або які завдали матеріальної шкоди у великому розмірі) ККУ та ч. 2 ст. 15 — ч. 3 ст. 177 (замах на незаконне використання корисної моделі, вчинене службовою особою з використанням службового становища або організованою групою, або якщо вони завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, — позбавлення волі на термін до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років або без такого.
Триває досудове розслідування. Проводиться документування діяльності інших зловмисників, причетних до скоєння правопорушень.
Як повідомлялося, у Львові затримано зловмисника, який зарізав чоловіка.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі