У Львові правоохоронці викрили неповнолітню злодійку-циганку

Неповнолітня дівчина причетна до крадіжки гаманця у своєї землячки. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.
В Залізничний відділ поліції 24 лютого звернулася за допомогою 19-річна жителька міста Чоп Закарпатської області. Дівчина повідомила, що близько 06.15 на площі Двірцевій біля залізничного вокзалу невідома особа викрала з її сумки гаманець. В ньому знаходилось 1400 гривень та дві банківські картки.
Правоохоронці встановили, що до скоєння правопорушення причетна землячка потерпілої, 14-річна мешканка міста Берегове.
За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років.
Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини

Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції

Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО

У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
- У Львові суд покарав молодиків, які облили фарбою табличку з назвою вулиці Ірини Фаріон
- Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який зник безвісти майже рік тому
- Військовий Тарас Шевченко помер під час СЗЧ у пошуках лікування
- Підліток, який вижив під час теракту в Івано-Франківську, розповів, куди мав закласти вибухівку
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
Коментарі