У Львові продавчиня намагался затримати рецидивіста
41-річному львів’янину, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини, загрожує покарання — до шести років позбавлення волі.
Поліцейські затримали чоловіка за підозрою у пограбуванні магазину. Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Працівниця одного з магазинів, розташованого на вулиці Городоцькій у Львові, вказала, що, 17 лютого, о 20:10 год, невідомий чоловік заволодів грошима з каси та втік, незважаючи на спроби продавчині перешкодити йому.
«Оперативники кримінальної поліції територіального підрозділу поліції встановили, що до вчинення злочину причетний 41-річний львів’янин, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини та встановили його місце перебування», — повідомили у поліції.
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — до шести років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває. Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
Коментарі