У Львові проходить 7-й півмарафон Незламності: ситуація на дорогах (ФОТО)
Що відбувається на дорогах міста
У Львові 3 вересня стартував 7-й півмарафон, який проводиться у місті з 2016 року, і був призупинений минулоріч через війну. Про це з місця події повідомляє кореспондент Варта 1
Участь в заході взяло близько 1800 учасників-аматорів та 65 спортсменів, адже в рамках події відбудеться два чемпіонати України – на дистанціях 21 і 5 км.
В зв’язку з півмарафоном відбулося перекриття вулиць від самого ранку, а громадський транспорт курсує зі змінами
Детальнішу інформацію про перекриття можна переглянути тут.
Кореспондент Варта 1 здійснив моніторинг шляхів на предмет наявності сильних заторів в зв’язку з проведенням заходу.
«На об’їзних шляхах колапсу нема. Більшість вулиць пусті. В неділю зранку якихось значних незручностей мешканцям міста захід не спричинив. Центральна частина міста в неділю і так перекрита. », - каже кореспондент, демонструючи скріншоти з відеореєстратора та стан доріг в реальному часі.
За годину моніторингу доріг станом на 10.12 – всі об’їзні шляхи вільні.
Проблема частково існує на таких вулицях як:
- Сахарова (початок)
- Княгині Ольги
- Винниченка – є колапс, але там і так постійні проблеми з транспортом
Станом на зараз уже відкрита вулиця Стрийська, поворот на Сахарова.
Загалом під час проведеня заходу на всі ділянках працюють працівники патрульної поліції, ГУНП Львівської області, спецпідрозділи, представники ГО Мотодопомога.
Усі фото: Варта 1, Володимир Садовий
Сам марафон забезпечується спецтранспортом, є присутні медики.
Додамо, що 3 вересня у Львові у зв’язку із проведенням 7-го Львівського півмарафону Незламності обмежено рух транспорту.
Організатор заходу - Run Ukraine
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Києві аферист ошукав народну артистку України на понад шість мільйонів гривень
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Віталій Кінчеряк
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
Коментарі