У Львові проходить інформаційна кампанія "Почуй історію іншого" (НАЖИВО, ФОТО)
Сьогодні, у Львові, у сесійній залі міської ради проходить брифінг присвячений інформаційній кампанії «Почуй історію іншого». Про це з місця події повідомляє кореспондент «Варта1».
Кампанія має на меті збільшити порозуміння у суспільстві та популяризувати діалоги між людьми. Організатори планують провести захід «Час історій: Big lesson», під час якого свої історії розкажуть люди, які у певний момент відчули себе не прийнятими суспільством, а також у соціальних мережах планують запустити флешмоб #ПочуйІсторіюІншого, щоб актуалізувати обговорення цієї теми.
[caption id=«attachment_123832» align=«alignnone» width=«611»] Фото: Варта 1[/caption]
«Дуже багато проблем або певних непорозумінь часто виникають через брак комунікації, чи недостатню якість комунікації. Якщо показувати, розмовляти та пояснювати, ми можемо врегулювати не лише фізичні бар’єри, а більше бар’єри розуміння», — коментує заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.
Зі слів Ірини Снітинської, засновниці проекту «Час історій з Іриною Снітинською», ініціаторки «Купи зустріч — допоможи Україні», засновниці й тренерки у «Аґрус — практика слова», інформаційна кампанія #ПочуйІсторіюІншого передбачає захід під назвою «Час історій: Big lesson».
Подія відбудеться 25 травня у клубі «Малевич». Також планують актуалізувати обговорення теми у соціальних мережах, запустивши флешмоб #ПочуйІсторіюІншого.
Також організатори планують відзняти соціальний ролик. «Нам дуже легко і просто спілкуватися з людьми, подібними на нас, зі схожими поглядами та інтересами. Але в нашому світі живуть і дещо інші люди. Йдеться про звичайних людей, які в певний момент життя опинилися в скрутних життєвих обставинах. Це історії про нормальних людей, яких соціум ставить у рамки і починає сторонитися.
Ці історії дуже сильно впливають на інших та мають великий відгук через те, що розповідають їх не мовою експертів, а звичайною, людською мовою. Історії, які трапляються всюди: в нашому будинку, через дорогу, з однокласником, в родині.
Життя показують таким, як воно є, без прикрас та фільтрів», — розповіла Ірина Снітинська. Організатори наголошують, що більшість українських ініціатив говорить з глядачем мовою експертів, а вони хочуть розказати історію, яка зацікавить, залучить та викличе співпричетність. «Коли слухаєш історію — розумієш, скільки у нас спільного.
Час історій — платформа для розвіювання міфів та стереотипів. Інклюзії й толерантності може потребувати будь-хто з нас у будь-яку мить та з будь-яких причин. Запрошуємо на захід, та запрошуємо підтримати флешмоб #ПочуйІсторіюІншого у ФБ. Розкажіть свої історії, коли бачили, як «ярлик» зникає і з’являється людина», — додають організатори.
varta1.com.ua: Новини
3 листопада в Україні прийде різке та суттєве похолодання (КАРТА)
В деяких регіонах прогнозують заморозки
На Закарпатті в оздоровчому комплексі втопився 4-річний хлопчик
Нещасний випадок
Керівники обласних прокуратур масово звільняються з посад
6 обласних керівників
Найкоментованіше
- У Львові начальника управління освіти забрав ТЦК з-під Ратуші: Закалюк прокоментував інцидент
- Війна росії проти України не буде завершена в найближчі місяці
- Вже другий міський голова на Львівщині заявив про притягнення до відповідальності за зрив мобілізації
- У ЗСУ настала «криза дезертирства», – The Guardian
- "Укрпошта" скоротить строки доставки по Україні: коли очікувати на зміни
Найчитаніше
- На Курщині загинув 25-річний Герой зі Львівщини
- Увага! На Львівщині безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2024 року
- У ТЦК розповіли, чи подадуть у розшук обмежено придатних, які не пройдуть ВЛК
Коментарі