У Львові пройде міжнародний напівмарафон
У вихідні, 12 та 13 жовтня, у Львові відбудеться міжнародний «Нова Пошта Напівмарафон». Про це повідомили в четвер, 10 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Компанія-організатор «New Run» влаштують цього року поруч з біговими активностями ще й спортивний фестиваль для школярів «JuniorZ» з Олександром Педаном».
«На півмарафоні будуть дистанції, доступні кожному — 21 кілометр, 10 кілометрів, п’ять кілометрів і «Командна п’ятірка», а також будуть безкоштовні дистанції «Мій перший кілометр» для початківців, 500 та 100 метрів для дітей до 12-ти та до шести років відповідно. Усі фінішери отримають пам’ятну медаль», — поінформували у міськраді.
«Організатори очікують понад 4000 учасників забігів. Це будуть львів’яни, спортсмени з усієї України та з-закордону», — розповіли також у міськраді.
«У зв’язку з проведенням напівмарафону, частину вулиць міста буде закрито для руху транспорту. Зокрема, в неділю, 13 жовтня, з 7.00 до 12.45 буде перекрито або обмежено рух транспорту на різних ділянках маршруту на проспекті Свободи, проспекті Чорновола, вулиці Липинського та суміжних вулиць», — повідомили у міськраді.
«На час перекриття руху не будуть курсувати тролейбуси № 33, трамваї № 6, №7 та № 9, автобуси № 1а, № 4а, № 7, № 22, № 37 та № 53. Окрім того, через напівмарафон зміняться схеми трамвайних маршрутів № 1 і № 2 та кількох автобусних маршрутів», — поінформували також у міськраді.
Програма напівмарафону:
12 жовтня, субота
14:00 год. — розминка для дітей-учасників дистанції 100 метрів та послідовні старти забігів дистанції 100 метрів;
15:30 год. — розминка для дітей-учасників дистанції 500 метрів та послідовні старти забіги;
16:30 год. — нагородження переможців на дистанції 100 і 500 метрів.
13 жовтня, неділя
10:00 год. — старт напівмарафону, естафети;
10:10 год. — старт 10-кілометрової дистанції;
10:25 год. — старт п’ятикілометрової дистанції й «Командної п’ятірки»;
12:30 год. — нагородження переможців у абсолютних та вікових категоріях;
13.00 год. — розминка учасників дистанції «Перший кілометр»;
13.10 год. — старт дистанції «Перший кілометр»;
13.30 год. — нагородження переможців дистанції «Перший кілометр».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
1
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі