У Львові пройде піша хода з нагоди річниці проголошення ЗУНР: ситуативно перекриватимуть рух
У п’ятницю, 1 листопада, у Львові відзначать 101-шу річницю проголошення Західноукраїнської Народної Республіки та вшанують пам’ять Січових Стрільців і вояків Української Галицької армії.
Студентська молодь, спільно з освітянами і владою міста, громадськими організаціями та львів’янами, пройдуть пішою ходою від Франкового вишу до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям (Янівське кладовище), повідомляють у пресслужбі міської ради.
Там учасники ходи вшанують пам’ять борців за волю України.
Початок формування колони — о 12.45 год., на площі перед головним корпусом Львівського національного університету імені Івана Франка. Сформована колона вирушить за маршрутом: вул. Університетська, 1–вул. Листопадового Чину–вул. М. Гоголя–вул. Т. Шевченка–Янівське кладовище (Меморіал Українських Січових Стрільців).
За маршрутом ходи ситуативно перекриють рух транспорту.
Також усіх просять оминати зазначені вулиці у період з 13.00 до 15.00 год.
Приблизна кількість учасників — 3000 осіб.
Організатор заходу — Львівський національний університет імені Івана Франка, за підтримки Львівської міської ради.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі