У Львові прокоментували стан дітей, які потрапили у ДТП на Львівщині
Цієї ночі, у міську дитячу клінічну лікарню госпіталізували 12 дітей, віком від 10 до 14 років, які постраждали під час ДТП. Стан усіх дітей — задовільний, важких травм і загрози життю немає.
Про це пише ЛМР.
Також у клінічну лікарню швидкої медичної допомоги госпіталізували обидвох водіїв автобуса. Одного із них прооперували з приводу травм грудної клітки й обох нижніх кінцівок. Його стан — ближчий до важкого, стабільний, загрози життю нема. Інший водій був госпіталізований із травмою стоп обох нижніх кінцівок, загрози його життю немає і, можливо, найближчим часом він буде виписаний зі стаціонару.
Усім постраждалим надано весь комплекс діагностичних заходів та лікування, і лікарі продовжують надавати всю необхідну медичну допомогу", — розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.
Нагадаємо, цієї ночі, на трасі «Київ–Чоп», у ДТП потрапив туристичний автобус із дітьми. Діти, які їхали автобусом, — учасники танцювального колективу з міста Сновськ, Чернігівської області, й вони прямували до польського міста Краків. Загалом у автобусі було 45 дітей.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі