У Львові пропонують рішення, як розв’язати корок на Соборній
Корки на перехресті Франка, Соборної та Митної розсмокчуться, якщо трамваї № 8 та 3 не робитимуть великого кола, аби заїхати на зупинку, а повертатимуть відразу наліво на зупинку. А вже коло-поворот робитимуть, коли повертатимуться на маршрут. Таку пропозицію сьогодні висловив голова постійно діючої депутатської комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності Львівської міської ради Ігор Зінкевич, пише «Вголос».
Найбільша проблема, за його словами, полягає в тому, що трамвай з’їжджає з вулиці Франка.
«Коли трамвай починає виконувати маневр, то завжди якийсь автомобіль вискакує йому перед носом. Трамвай гальмує. І все решта гальмується. І поки він не заїде на кільце, то всі стоять. Якщо водій адекватний, то пропустить і місце для виносу кузова залишить. А якщо неадекватний, яких більшість, то все, стоїмо», — пояснює Ігор Зінкевич.
Депутат вважає, що вирішити цю проблему просто: поставити трамвайні стрілки, щоби переводити колію.
Якщо його ідею вдасться втілити, то проблему корку розв’яжуть вже цього року.
На жаль, чиновники міськради не підтримують цієї ідеї. Їхня пропозиція — проводити реконструкцію площі, яку вдасться провести,в кращому випадку, за три роки.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі