У Львові пропонують запровадити мале транспортне кільце
Щоб покращити трафік центральної частини Львова
![](/uploads/media/cb/4f/cb4fd3f6eca31a58e8a5083db723704a_w1920.jpg)
Депутатська комісія транспорту, зв'язку та міської мобільності пропонує покращити трафік центральної частини Львова, впровадивши мале транспортне кільце. Про це пише ВАРТА.
"Є можливість покращити транспортну розв'язку у центральній частині міста. Депутатський корпус запропонував два варіанти, як запустити по колу рух проти годинникової стрілки та забезпечити нормальне функціонування міста, - повідомив голова комісії Ігор Зінкевич.
У цьому проекті громадський транспорт матиме повністю виділену смугу.
«Усі львів'яни знають, що центральна частина міста складна як для паркування, так і для потоків транспорту. На небагатьох місцях є можливість влаштовувати двосторонній рух. Ми шукали найпростіший і фінансово найдешевший варіант. Якщо до справи правильно підійти, до кінця року ми зможемо її реалізувати. Розраховуємо на підтримку чиновників, адже потрібно буде вирішити деякі проблемні точки, наприклад, на одному відрізку є зустрічний трамвай, але цю проблему можна розв'язати», - зазначив Ігор Зінкевич.
Зі слів голови комісії, за основу береться проспект Свободи, рух з якого йтиме біля пам'ятника короля Данила на площу Митну. З вулиці Винниченка по Підвальні їхатиме громадський транспорт, по Винниченка аж до Ужгородської- приватний. 3 Ужгородської далі на пересічення Хмельницького на проспект Чорновола. Після того, як зменшилась площа «Добробуту», є можливість широкої смуги, яка дасть можливість спуску на проспект Чорновола, де вже повноцінна розв'язка як на Городоцьку, так і на проспект Свободи.
![](/uploads/media/06/f4/06f43ae0d4d644185725d75aab499a5c_w1920.jpg)
Комісія транспорту дала протокольне доручення департаменту мобільності та ЛКП «Львівавтодор» прорахувати моделювання запропонованого малого транспортного кільця.
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
Майже по всій Україні лунають сирени: оголошено масштабну тривогу
Не нехтуйте своєю безпекою
![](/uploads/media/c5/2d/c52da09d706e1996e57c2e01048b53d4_w1920.jpg)
Черговий успіх: КН РІЕЛ ввела в експлуатацію усю сьому чергу ЖК «Велика Британія»
![](/uploads/media/a5/c2/a5c227f8ba2d8473752c9a15a795ef8e_w640.jpg)
На Львівщині суд покарав вчительку, яка побилася з учнем (ВІДЕО)
Також вчителька зневажливо висловлювалася про українських воїнів