«У Львові реально відновити всі водойми», — Ірина Оршак
Голова екологічної комісії, координаторка ГР «ВАРТА» Ірина Оршак пропонує щороку робити капітальний благоустрій бодай однієї водойми.
Вона переконана, що таке використання коштів буде ефективним.
«Щороку виділяються мільйони гривень з бюджету на львівські водойми, яких у місті 80. На кожне по 100–200 тисяч. Десь трохи почистили, десь трохи прибрали. Але який ефект? Через рік ставок знову у тому стані, що й був. Тому я запропонувала щороку приводити до ладу одну водойму. Це тривалий процес, зате за кілька десятиліть львів’яни матимуть кілька десятків красивих і доглянутих озер», — заявила Ірина Оршак в ефірі програми «Народне толк-шоу».
Так, у вересні нарешті розпочнуть реконструкцію озера на Панча, чого впродовж трьох років добивався депутат ЛМР, координатор ГР «ВАРТА» Ігор Зінкевич. Проводили геодезію озера, консультувалися щодо того, як краще провести благоустрій водойми. Разом з активними мешканцями не раз подавалися на Громадський бюджет, де проєкт відновлення озера переміг торік.
«Кошторис проєкту станови 3 мільйони, хоча насправді потрібно було би бодай 6 мільйонів. Зараз у мерії кажуть про реконструкцію за 24 мільйони гривень. Звідки така сума, не знаю. За розрахунками 2018 року капітальні роботи мали б вартувати 14 мільйонів гривень. Складається враження, що міський голова просто вирішив влаштувати собі додатковий піар на цьому озері, на яке роками не звертав уваги. Втім, я особисто буду стежити за процесом, за тим, як працює підрядник, як використовують гроші. Адже щиро бажаю, щоб нарешті мешканці отримали гарну водойму, яку так довго разом відстоювали», — говорить Ігор Зінкевич.
[gallery link=«file» columns=«2» ids=«211734,211735»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі