У Львові регулярно проводитимуть дезінфекцію в під'їздах будинків
Сходові майданчики в житлових будинках Львова митимуть двічі на місяць планово та додатково — 1 раз на тиждень дезінфікуватимуть поверхні, зокрема перила.
Мешканців проситимуть долучатись і проводити вологе прибирання біля власних помешкань самостійно. Про це повідомили під час засідання міського штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусу, передає пресслужба ЛМР.
За словами заступниці міського голови Львова Ірини Маруняк, місто закуповує достатній об’єм дезінфікуючих засобів для будинків, також розроблено низку оголошень про особисту гігієну в час карантинних заходів для розміщення їх у багатоповерхівках.
«Домовились, що миємо сходові майданчики двічі на місяць планово і додатково раз на тиждень — миємо, протираємо-дезінфікуємо перила. Дезінфікуючі засоби закупляємо, щоб усе було якісно. Також кожному під’їзді є двірники. Вони говоритимуть із людьми, щоб ті також біля себе робили вологе прибирання. Важливо, аби кожен відчував свою відповідальність: не двірник взяв і помив, а вийшла людина і миє біля себе. Миття — раз, дезінфектори — два, оголошення — три. Це те, що ми робимо», — зазначила Ірина Маруняк.
Вона додала, що керівники районних адміністрацій міста додатково проведуть зустрічі з головами ОСББ про важливість дезінфекції на сходових майданчиках та дотримання правил особистої гігієни, а також акцентуватимуть на потребі розміщення спеціальних оголошень у будинках.
«У будинках комунальної власності оголошення є — департамент перевірив наявність. В ОСББ дещо гірша ситуація — ми зараз над цим працюємо, довішуємо. У будинках приватних управлінських компаній ми самі розвішуємо інформацію — це складніше. Голови районів збирають ОСББ раз на місяць. Власне, наступного тижня збір, будемо говорити, щоб усі ці заходи проводили й у їхніх будинках. Ми маємо 1400 об’єднань у 1500 будинках. Є алгоритм дій, але він складніший, ніж у наших комунальних будинках», — зазначила посадовиця.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі