У Львові реконструюють дорогу від вул. Зеленої до житлового масиву «Пасічний»
Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», розпочалися підготовчі роботи з реконструкції дороги від вул. Зеленої, 261 до житлового масиву «Пасічний». Вартість робіт ставитиме 5 млн. грн. Роботи триватимуть до кінця року. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.
Тендер на визначення підрядної організації, яка виконуватиме роботи, уже відбувся. Виконуватиме ремонтні роботи організація «Альтіс-Спецбуд». Компанія отримала всі документи, які дають дозвіл на проведення ремонтних робіт. Приблизна вартість робіт – 5 млн. грн. Триватиме ремонт до кінця року.
«Оскільки цей квартал активно розбудовується, то є потреба, щоб була добра дорога. Також ремонт цієї дороги буде одним із способів розвантажити вул. Зелену. Ми зменшимо потік машин і, тим самим, створимо комфорт для мешканців у районі.
Підрядна організація вже розпочала підготовчі роботи. До середи в роботі вже буде задіяна техніка. До кінця року роботи будуть завершені», - розповіли у ЛКП «Львівавтодор».
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
Коментарі