У Львові реконструюють площу Кропивницького та поруч побудують новий дитячий майданчик
Як повідомили у Галицькій районні адміністрації, реконструкція площі Кропивницького завершується. Через три тижні усі ремонтні роботи на площі будуть виконані в повному обсязі. Також біля площі розпочали роботи з облаштування нового дитячого майданчика. Про це інформує прес-служба ЛМР.
Через три тижні плануємо завершити усі роботи. На площі вже виконали замощення доріжок, облицювання стін та усунення різних ушкоджень, які виникли під час експлуатації площі. Зі сторони вул. С. Бандери зробили освітлення.
Також поруч буде збудовано новий дитячий майданчик. Наразі ми демонтуємо з цього місця деталі, які не підлягають реставрації чи відновленню, а згодом продовжимо мощення дороги та встановлення ігрових споруд, зокрема, буде облаштовано скейт-парк», — розповів Ігор Савка, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі