У Львові ремонтують укриття на 200 осіб
Ремонтні роботи тут розпочали у квітні цього року, і станом на зараз укриття готове на понад 50%:
У Львові в укритті на вулиці Шевченка, 66 тривають ремонтні роботи, це вже шосте таке укриття у Львові, яке було старим і закинутим, але місто відновлює його і робить сучасним в межах міської програми ремонту укриттів. Про це інформує ЛМР.
Укриття, якому понад 40 років, має площу майже 165 кв.м. та розраховане на 200 людей, які зможуть у разі тривоги тут поміститись. Його особливістю є те, що воно вбудоване у саму будівлю житлового будинку.
Ремонтні роботи тут розпочали у квітні цього року, і станом на зараз укриття готове на понад 50%: залишились ті роботи, які вже не потребують значної затрати часу. Тож до кінця жовтня його планують відкрити.
«Вже зроблена повністю нова вентиляція, проведено водопостачання і каналізування, опалення тут є від будинку. Прочищені вентиляційні шахти, зроблені вхідні двері, чекаємо лише залиття підлоги, яка швидко висохне – тепла погода цьому сприяє. І тоді вже зробимо освітлення, встановимо санвузли і умивальники, поставимо запаси води і все тут облаштуємо для комфорту мешканців.
Нам дуже допомогли самі мешканці, які старалися підтримувати це укриття, допомагали вивозити те, що було тут заставлено, адже багато з них приходить сюди, бо це підвальне приміщення. Намагаємось якомога швидше завершити усі роботи, щоб до кінця жовтня його відкрити», - розповіла Ірина Мауль, директорка Львівського комунального ремонтно-аварійного підприємства.
Окрім сучасних комунікацій, тут встановлять систему автоматичного відкриття дверей, як це робили раніше в укриттях такого типу, буде інтернет та місця для комфортного перебування мешканців.
Усі роботи виконують в межах програми ремонту укриттів на 2022-2024 роки, яку ухвалили на сесії Львівської міської ради у грудні 2022 року. У найближчих планах міста – завершити ремонт укриття такого ж типу на вулиці Солодовій, 7.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі