У Львові розпочали тестування нового виду електротранспорту: чим особливий

Тролейбус працюватиме на маршруті вже цього року

ФОТО: ЛМР

Сьогодні, 16 лютого, у тестовому режимі на вулиці міста виїхав перший львівський тролейбус «Електрон» з автономним ходом.  Новий вид транспорту не потребує прокладений контактних мереж, тому може здійснювати будь-які маршрути. 

Про це повідомили у ЛМР.

Як пояснив керівник ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів, перед випуском на маршрут роботу тролейбуса випробують в різних кліматичних умовах. Це дозволить оцінити його ефективність його роботи при різних температурних режимах.

«Роботу тролейбуса з автономним ходом тестують наші працівники та виробник — компанія «Електрон». На цьому етапі тестування триватиме орієнтовно до середини березня. Також випробування будуть ще і влітку. Маємо побачити, наскільки ефективно він працюватиме як при мінусовій, так і при плюсовій температурах», — зазначив Володимир Ковалів.

Тролейбус тестують на маршрутах як з легкими, так і зі складними умовами експлуатації. Після всіх випробувань тролейбус працюватиме на якомусь із вже раніше створених маршрутів у Львові. Його планують запустити вже цього року.

У комунальному підприємстві кажуть, що в майбутньому, завдяки таким тролейбусам, можна було б розвивати існуючі тролейбусні маршрути без прокладання додаткових тролейбусних ліній.

Нагадаємо, виробник - компанія «Електрон» - доукомплектував системою автономного живлення існуючий тролейбус. Отримавши додаткову батарею, він став важчим на 750 кг та втратив 3 сидіння для пасажирів. Проте зможе проїхати автономним ходом 20 км, а для «відновлення сил» потребуватиме лише 3-годинної підзарядки. Свій перший тестовий рейс тролейбус здійснив  у червні минулого року.

Додамо, тролейбус з автономним ходом пройшов додаткову сертифікацію, яку проводить державне підприємство «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства».

Раніше повідомлялося, у Львові відшкодують кошти водіям, на чиї автомобілі впало дерево.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також