У Львові розпочнеться опалювальний сезон: дати

Будинки готові

Фото ілюстративне

Від 16 жовтня, у Львові розпочинається опалювальний сезон для населення і бюджетних установ.  Будинки і об’єкти теплопостачання технічно готові до подачі опалення. Натомість мешканці самі можуть вирішувати брати подане тепло чи ні. Про це інформують у прес-службі ЛМР.

«Станом на сьогодні будинки готові до подачі тепла, акти готовності підписані, система заповнена водою, проведена повірка лічильників. Проведені також роботи на інженерних мережах внутрішньобудинкової системи.

Варто відзначити, що завдання «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» - це подати тепло до будинків. Натомість мешканці, які є власниками будинків, самі вирішують, брати це тепло чи ні», - наголошує Орест Тимчишин, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Тепловики зазначають, що якщо опалювальний сезон розпочнеться, а у будинку немає тепла то необхідно, найперше, звернутися за інформацією про його відсутність до балансоутримувача.

«Якщо в якомусь будинку тепла нема, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності. Також, якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні – теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку подається, відтак проблеми є у внутрішньобудинковій системі опалення», - пояснюють тепловики.

Оскільки цей опалювальний сезон, як і минулоріч, відбуватиметься у час війни, то міський голова Андрій Садовий наголошує й на альтернативі центральному опаленню.

«Хочу наголосити на особливості цього опалювального сезону. У нас все готове. Але, так виглядає, що росія буде атакувати об'єкти критичної інфраструктури і цього року. Тому, якщо в грудні, січні чи лютому певний час не буде централізованого опалення, то всі мають розуміти, які є альтернативні варіанти.

Читайте також: Міненерго відповіли, де буде найбільш проблемна ситуація під час опалювального сезону

Так півторитисячі наших будинків мають укриття і там є пічки, є дрова. Але, я б хотів, щоб кожен подумав, де родина має бути, якщо буде нестандартна ситуація. Дай Бог, щоб цього не було, але береженого Бог береже», - відзначає Андрій Садовий.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також