У Львові розпочнуть діяти централізовані пункти збору ялинок: перелік

Для виготовлення компосту

У Львові після завершення свят розпочнуть діяти централізовані пункти збору ялинок для того, аби мешканці могли здати їх на утилізацію, а саме виготовлення компосту – органічної підживки, яка в майбутньому використовується для підживлення під час висадки дерев або квітів. Про це інформує Львівська міська рада

Ялинки – це зелені відходи, а не тверді побутові, тому їх необхідно правильно та з користю утилізувати

Де можна здати ялинки

Залишити хвойні дерева (обов’язково попередньо знявши з них усі іграшки та інші прикраси) мешканці Львова можуть біля контейнерних майданчиків за адресами:

вул. Виговського, 34 (на майданчику біля Залізничної РА) - 13 січня;

 вул. Володимира Великого, 14а (вхід в Кіноцентр, що у парку «Горіховий Гай») - 13 січня;

вул. Хоткевича - вхід в парк імені Папи Римського Івана Павла II, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці - 8 і 13 січня;

вул. Татарська, 4-8 (біля контейнерного майданчика) - 8 і 13 січня;

вул. Грабовського , 2 (біля контейнерного майданчика) - 8 і 13 січня;

 вул. Шафарика, 16 – 8 і 13 січня.

Також мешканці громади можуть самостійно привезти хвойні на станцію компостування, що на вул. Пластова, 13, в ЛКП «Зелений Львів», за адресою вул. Замарстинівська, 167а, або ж на ЛКП «Львівспецкомунтранс» на вул. Жовківська, 18. Привозити ялинки можна в робочі дні - з понеділка по п’ятницю, з 09:00 до 16:00 год.

Як варіант, ялинки та дідухи можна привозити в Домівку врятованих тварин, що на вул. Довбуша, 24. Тут їх використають для потреб тваринок.


varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також