У Львові "Рух" зіграв у нічию з "Минаєм" (фоторепортаж)

DSC-6689
DSC-6689

Вчора, 24 жовтня, відбувся матч 11 туру УПЛ між командами ФК «Рух» та ФК «Минай». Про це інформує «Варта1».

Матч завершився з нічийним рахунком 2–2!

На початку першого тайму гості зуміли забити гол у ворота «Руху». Згодом моменти мали господарі та здебільшого гра відбувалася у центрі поля.

Перша половина гри завершилась та вже по традиції ФК «Рух» організував конкурс для фанатів, які могли отримати подарунки від клубу. Також був представлений і «супергерой» команди під називаю «Рух-Мен».

Вже на початку другого тайму господарі почали більш активніше грати біля штрафного майданчику суперника і це дало свій результат. Футболісти команди «Рух» зрівняли рахунок скориставшись грубою помилкою воротаря суперника.

Згодом на 66 хвилині змогли відзначитись гості поля. Та вже за декілька хвилин на 71 хвилині матчу змогли зрівняти рахунок футболісти Руху.

Наприкінці тайму в обох команд ще були шанси вирвати перемогу та пролунав фінальний свисток і матч завершився з нічним рахунком 2–2!

varta1.com.ua: Новини